Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami:

tel: 071 734 25 91
mail: kontakt@ibroker.pl

lub zamów konsultacje

Program partnerski

Kto może zostać naszym partnerem?

Program jest adresowany do posiadaczy stron internetowych, którzy poprzez umieszczenie banerów, paneli reklamowych lub linków tekstowych połączonych hiperłączami z iBroker.pl zachęcą nowych Użytkowników do zarejestrowania się jako Wydawca lub Pracodawca w serwisie iBroker.pl.


Jak zostać partnerem?

Rejestracja w programie jest całkowicie darmowa. Nie wymaga też od Ciebie wielkiego wysiłku, ani też specjalnych umiejętności technicznych. Zacznij od zapoznania się z regulaminem programu i wypełnienia formularza rejestracyjnego.
Na podany przez siebie adres e-mail wyślemy informację potwierdzającą Twoją rejestrację jako Wydawca. W przeciągu 24h otrzymasz kolejnego maila. Tym razem z informacją, czy zostałeś zakwalifikowany do grona naszych Partnerów.
Będzie to jednoznaczne z aktywacją konta w Programie Partnerskim.


Co oferujemy?

Za każdego nowego Użytkownika zarejestrowanego w Panelu Wydawcy iBroker.pl, Partner otrzymuje 25% zarobków Wydawcy w momencie kiedy on zgłasza wypłatę oraz 25% od pierwszego zamówienia złożonego przez klienta i 5% od każdego następnego zamówienia w przeciągu 12 miesięcy. Zapewniamy pełną obsługę programu, łącznie z dostarczeniem odpowiednich narzędzi, które dzięki skutecznej promocji zachęcą nowych Użytkowników do rejestracji w serwisie iBroker.pl.


Szczegóły programu:
  • Wygodny i przejrzysty panel administracyjny, umożliwiający śledzenie na bieżąco efektów współpracy,
  • Typ prowizji: Pay-Per-Action: 25% prowizji z drugiego poziomu (25 % stanu konta poleconych Partnerów w momencie zgłoszenia przez nich wypłaty), w ciągu roku od jego rejestracji,
  • Typ prowizji: Pay-Per-Sales: 25% od pierwszego zamówienia oraz 5% prowizji od zakupów Klienta w ciągu pierwszego roku od rejestracji,
  • Bardzo długi okres przechowywania plików cookies (90 dni),
  • Możliwość śledzenia statystyk skuteczności każdego z linków, kierujących do naszego serwisu,
  • Próg wypłaty – 150 PLN – minimalna kwota do wypłaty,
  • Możesz zapraszać Partnerów, monitorować ich aktywność, pokazać im jak zwiększyć sprzedaż, zapraszać Partnerów, zarządzać swoją siecią partnerską,
  • Wystarczy, że zarobisz 150 złotych - w tym min. 30zł z Programu Partnerskiego a otrzymasz od nas bonus w wysokości 50 zł, który zostanie doliczony do Twojej pierwszej wypłaty!