Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami:

tel: 071 734 25 91
mail: kontakt@ibroker.pl

lub zamów konsultacje

Dlaczego iBroker.pl

Stworzyliśmy platformę, dzięki której z jednej strony możesz w prosty sposób dodać ogłoszenie rekrutacyjne do wielu tradycyjnych serwisów jednocześnie a z drugiej strony ogłoszenie emitowane przez naszego Net Head Huntera zostanie wyemitowane na setkach współpracujących z nami serwisach WWW, portalach. blogach i forach dyskusyjnych.
Emisja ogłoszeń w sieci wydawców Net Head Huntera stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych serwisów rekrutacyjnych, gdyż specjaliści i pasjonaci swoich zawodów przebywają głównie na witrynach związanych z ich pracą lub hobby.

Wiemy, że dziś, aby się wyróżniać, należy kreować nowe standardy.

Prowadząc rekrutację z iBroker.pl możesz:


  • publikować oferty on-line mając swobodę w tym co? kiedy? i gdzie? powinno być emitowane.
  • za pomocą Net Head Huntera emitować ogłoszenie na kilkuset serwisach www, portalach, blogach i forach dyskusyjnych poukładanych tematycznie,
  • szybko i w prosty sposób dotrzeć do dużej grupy potencjalnych pracowników,
  • sam ustalić i kontrolować budżet, jaki chcesz wydać na promocję ogłoszeń,
  • oszczędzać czas, bo tylko raz wprowadzasz treść ogłoszenia i wybierasz wiele serwisów na których będzie emitowane Twoje ogłoszenie,
  • oszczędzać pieniądze, bo korzystając z iBroker.pl otrzymujesz atrakcyjne rabaty na emisję ogłoszeń u naszych partnerów a jeśli korzystasz z Net Head Huntera płacisz tylko za efekt, czyli za pełną odsłonę Twojego ogłoszenia, a nie za czas jego emisji.

Współpraca z iBroker.pl to realne oszczędności dla Ciebie oraz gwarancja dotarcia do kilku milionów użytkowników serwisów naszych wydawców, a tym samym większa baza potencjalnych kandydatów na pracowników w Twojej firmie. Zapraszamy do współpracy opartej na partnerskich relacjach.