Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami:

tel: 071 734 25 91
mail: kontakt@ibroker.pl

lub zamów konsultacje

O iBroker

"iBroker.pl" jest pierwszym w Polsce internetowym brokerem ogłoszeń o pracę, szybkim i prostym sposobem na dotarcie do dużej grupy potencjalnych pracowników oraz narzędziem optymalizującym koszty rekrutacji.

Nasz Net Head Hunter – jest nowatorską usługą polegającą na promocji ogłoszenia rekrutacyjnego poprzez boksy tekstowe na setkach pokatalogowanych tematycznie serwisach internetowych, blogach i forach. Dodane przez Ciebie ogłoszenie w iBroker.pl automatycznie rozpocznie pojawiać się na stronach internetowych o tematyce związanej ze stanowiskiem osoby, której szukasz. Net Head Hunter pozwoli Ci dotrzeć do tych, do których nigdy nie dotarłbyś poprzez ogłoszenia na tradycyjnych portalach rekrutacyjnych. Dzięki nam dotrzesz do aktywnych zawodowo specjalistów.

iBroker.pl to również narzędzie pozwalające na automatyczną publikację ogłoszeń o pracę na wielu tradycyjnych serwisach rekrutacyjnych. Teraz z jednego miejsca, wprowadzając jedno ogłoszenie, możesz dodać je do wielu serwisów i skutecznie przeprowadzić rekrutację. Już nie musisz logować się na kilku różnych serwisach i wprowadzać nieskończoną ilość kolejnych kopii jednego ogłoszenia. iBroker.pl zrobi to za Ciebie.”