Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami:

tel: 071 734 25 91
mail: kontakt@ibroker.pl

lub zamów konsultacje

O nas

Serwis powstał w lutym 2009 roku. Dzięki połączeniu zasobów wiedzy i długoletniego doświadczenia naszego zespołu cały czas dynamicznie się rozwijamy. Z pasją i zaangażowaniem odpowiadamy na rosnące potrzeby Pracodawców przyczyniając się do wzrostu pozycji iBroker.pl na rynku ogłoszeń rekrutacyjnych.


Czy wiesz, że ...


Ponad połowa kadry kierowniczej średniego lub niższego szczebla nie szuka pracy, ale przegląda czasem oferty. Osoby te deklarują, że gdyby trafiły na ciekawą ofertę to zainteresowałyby się nią. Podobny stosunek do zmiany pracy ma 44% specjalistów.

źródło: Raport „Internauci szukają pracy", Gemius S.A
To, co wyróżnia nas od innych, to możliwość dotarcia z Państwa ofertą również do osób obecnie pracujących a nie poszukujących aktywnie pracy poprzez przeglądanie tradycyjnych serwisów z ogłoszeniami o pracę. Dzięki temu pracodawca ma szansę dotrzeć do większej rzeszy potencjalnych kandydatów, płacąc przy tym wyłącznie za efekt.Możliwość dotarcia do tak wielkiej ilości użytkowników Internetu zrewolucjonizuje tradycyjny „Head Hunting”, który dzięki iBroker.pl stanie się „Net Head Huntingiem”.


Innowacyjność naszego projektu zaowocowała zwycięstwem w akcji „Milion na start-up" organizowanej przez największy vortal finansowy w Polsce, dzięki czemu iBroker.pl uzyskał wsparcie w postaci inwestora branżowego jakim jest Money.pl.