Dodaj ogłoszenie

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami:

tel: 071 734 25 91
mail: kontakt@ibroker.pl

lub zamów konsultacje

Serwisy rekrutacyjne – propozycja współpracy

Cieszymy się, że interesujesz się współpracą z nami, z jednego prostego powodu, to dzięki serwisom rekrutacyjnym, nasi Klienci mogą szybko znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy i zaoszczędzić pieniądze, które wydali by na drogie i mało skuteczne ogłoszenia prasowe.


W 2009 roku jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy usługę Multiposting ogłoszeń rekrutacyjnych, po to żeby Pracodawcy z jednego miejsca, mogli jeszcze łatwiej opublikować swoje ogłoszenia na wielu serwisach i oprócz pieniędzy oszczędzali również cenny czas. Jesteśmy dumni, że w ciągu kilkunastu miesięcy naszej działalności zaufało nam ponad 1.500 Pracodawców, którzy opublikowali przez iBroker.pl ponad 11.000 ogłoszeń.


Zalety integracji Twojego serwisu z iBroker.pl:

  • dotarcie z Twoją ofertą do jeszcze większej grupy Klientów,
  • prezentacja Twojego serwisu wśród kilkunastu innych – jeśli wiesz, że oferujesz dobre rozwiązania, to nie będziesz obawiać się prezentacji Twojej oferty wśród serwisów konkurencyjnych,
  • sprzedażą i promocją Twojego serwisu zajmują się nasi konsultanci.

Nasi Klienci korzystają z iBroker.pl ponieważ cenią sobie wygodę publikacji ogłoszeń z jednego miejsca oraz oszczędność czasu i pieniędzy, dlatego nie może zabraknąć tutaj oferty Twojego serwisu.


Ile kosztuje integracja serwisu z iBroker.pl?

Oprócz czasu pracy Twoich programistów, integracja nic Ciebie nie będzie kosztowała.
W zamian za sprzedaż produktów i promocję Twojego serwisu przyznasz nam prowizję od zrealizowanej sprzedaży, którą i tak przeznaczasz na marketing oraz premię dla Twoich handlowców.


Jak zintegrować serwisy?

Aby dodać serwis rekrutacyjny do iBroker.pl i umożliwić naszym Klientom publikację ogłoszeń na nim, zintegrujemy nasze systemy za pomocą API, które Ci udostępnimy po kontakcie z nami.


Zainteresowała Cię nasza propozycja? Masz dodatkowe pytania?

Zapraszamy do współpracy ! Kontakt do nas jest TUTAJ